Квант милосердя – гидота. Quantum of Solace рецензія.

Похід до кінотеятру не віщував нічого поганого. Тим паче він був першим за кілька, якщо не більше десятку, років. Останнім, мабуть, був Рембо-2.

Прослухати:

Quantum of Solace

Фільм почався незрозумілими перегонами, що завершилися у кам’яному кар’єрі, переможною їздою Бонда. На цьому “непорозуміння” не закінчились. Знаєте, це все відбувалося в Італії. Далі зчинилася стрілянина на підпільній хаті, куди приїхав 007 до своєї старої тьотки. Виявилося, що хтось з присутніх — зрадник. Хто він, я, незважаючи на показаний шматок розслідування, так і не допер.

Потім Бонд посунув до Анґлії, ще по якихось країнах. Взагалі, за фільм він встиг побувати у Італії, Анґлії, Австрії, Болівії, десь на Островах, а на сам кінець запертись до Казані в Росію. Чому і навіщо знову ж таки — незрозуміло.

Весь фільм згадували якусь Веспер. Хто така? Чого не в армії? Зрадила? Кому? — Бонду… Рогів понаставляла, чи шо? А йому що до того? Навколо нього дівок — аж дві! Одна не дала, а ташо дала — померла, як прикро, а то б ми не здогадалися… І жодної еротичної сцени.

Дуже “порадував” епізод на якійсь виставі. Де всі погані позбиралися, щоб обговорити по мініатюрних раціях умови своїх химерних планів. Одну з них звісно поцупив Аґент і, прослухавши важливу для нього інформацію, порадив іншим учасникам розмови більше таке не робити. Хохохо…

У багатьох рецензіях скаржились на те, що у фільмі відсутні притаманні Аґентові ґаджети, мабуть випустили з уваги його супер-пупер-смарт-камеро-ай-вай-джіпіес-мега-фон, яким він робив портретні знімки заколотників з відстані метрів 100 на витягнутих руках, з одночасним розпізнаванням їх пик з трьох, чотирьох пікселів за допомогою з’єднання із базою даних британської розвідки. Плюс до того ще був наворочений стіл у стилі ай-фону у охвісі мі6, по нім так гарно літали зображення сканів, та інша інфа.

Не проминули режисери і екологічних проблем людства. З’ясувалося, головною метою найголовнішого покидька була не нафта, не алмази, а вода у пустелі Болівії. О, як! Такшо не плюйте люде в криниці, бо самі знаєте шо… прийде 007 і дасть всім просрацця.

У кінці стрічки файно підірвали готель. Тільки знову не можна втямити, що там вибухає? Стіни? Їх мабуть вибухівкою начинили. А чому тоді вони руйнувалися поступово? Чи Голівуд, чи неГолівуд, а як було маячнею так і залишилось…

Висновок: Гоніво скажене, або в ориґіналі — екшн. Ні сюжету, ні гри акторів, кілька спецефектів і потужних сцен майже нічим між собою не зв’язаних. Коротше, знову вбухали величезну суму грошей ні на шо. Краще б на них дійсно допомогли тим країнам третього світу, про які кіно знімали. В той час, як у них мруть люди з голоду, а китайці жваво розмножуються, — Захід прагне хліба й видовищ…

Післяписання: Який фільм, така і рецензія…