Пропозиція до міської влади Житомира

У зв’язку з відсутністю достатньої кількості громадських туалетів у місті Житомирі, та їх незадовільним станом.
Пропоную: Зробити пересувний туалет на базі громадського транспорту, скажімо, переобладнаного тролейбуса.

Уявляєте яка користь? Стоїте Ви на зупинці, чекаєте транспорту, сцяти хочете, аж на очі не бачите, туалету поблизу нема, за ріг бігти совість не дозволяє, а тут підкатує вбиральня. Середні двері — табличка з жіночім силуетом, задні — з чоловічим. Там ходить кондукторша, що замісь квитків продає туалетний папір. Заходите, робите свою справу, і виходите на наступній зупинці, або через одну. Вже й додому ближче і на “клапан” не так давить. :D + гроші до міського бюджету на розвиток згаданої галузі. Думаю заїжджим людям теж буде цікаво відвідати. А це розвиток туризму в реґіоні, що зараз дуже актуально. ;)

Пустити його можна по 1 маршруту, там якраз повно різних закладів де можна залити в себе зайвих пару сот мілілітрів рідини. Новозбудований “Ґлобал UA“, що має в собі ґіпермаркет “Караван“, купу дрібних кафешок, ще й “МакДональдз” на додачу; на польовій супер-маркет “Фуршет“, де туалет закривається за кілька хвилин сьома, а далі хоч куди хоч (сам не раз відвідував ялинки біля входу); кілька “Кварталів“, та й так багато різних магазинів, барів, кав’ярень.


Один коментар на “Пропозиція до міської влади Житомира”

  1. vladimir

    vladimir написав:

    Є пропозиція запровадити проїздні квитки на цей вид транспорту чи то сортиру.Ціни треба обміркувати, щоб і по кишені не вдаряло і попитом користувалась ця послуга. Але що робити в години пік…чи на маршруті 5 тролейбуса, який прямує до політхеха…..

Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.