Продовження Ґеноциду 1932 – 1933 — тортури холодом 2008 – 2009

Сиджу, читаю тенетівські матеріали, слухаю радіо, і дивлюсь телепередачі, – аж страшно стає. Складається враження, що Росія намагається продовжити справу радяньского тоталітарного режиму, і завершити ґеноцид розпочатий у 1932 – 1933 роках. Як іще можна пояснити подібні дії:

«20 листопада Президент РФ Дмитро МЕДВЕДЄВ доручив ВАТ «Газпром» стягнути з України борг за поставки газу з Росії в розмірі 2,4 млрд. дол. «Із боргом України потрібно остаточно визначитися й стягнути його або в добровільному порядку, або в примусовому. Так, як це встановлено чинним законодавством, і в рамках наших двосторонніх відносин», – заявив Д.МЕДВЕДЄВ на зустрічі з головою «Газпрому» Олексієм МІЛЛЕРОМ.»

Така інформація на тлі небажання визнати Росією Голодомор 1932-1933 років актом ґеноциду проти українського народу за національною ознакою і загальної економічної кризи виглядає, як мінімум загрозливо. Чи не читатимуть наші нащадки дослідження на тему: “Вимороження в Україні у 2008 – 2009 роках”?

Хоча бездіяльність нашої влади у даному напрямку також шокує. Узятий у МВФ кредит $16,4 млрд. піде на підтримку банків!!! Які тримають свої активи за межами країни і не бажають повертати їх до України в умовах економічної кризи. Тобто вони своїх грошей не втратять. А постраждають знову ж таки пересічні громадяни, дрібний і середній бізнес, що кредитуються під захмарні відсотки у тих же банках, що їх нині розвелося більше ніж продовольчих магазинів.

За матеріалами УНІАН http://www.unian.net та ТСН http://tsn.ua