Міліція наїхала на Інфосторе

Сьогодні МВС перебувало 12 годин у нашому офісі (з 2-гої дня до 2-гої ночі), намагаючись вивезти всю нашу техніку.
Воля, взагалі, Титан викликала, через те, що вони (МВСівці) її юристів на площадку не пускали.

Міліція слабкий союзник, ти з ними спілкуєшся, допомагаєш у якихось слідчих експериментах. А потім у них зриває дах, і вони приходять, і вивозять усе, до чого можуть дотягтись.
Загалом, план з хаотичних дій МВС виконало на 12 з плюсом.

Спочатку вони бігали поверхом будівлі «Дзеркало тижня», і намагалися там когось заарештувати, хоча ордер на арешт у них був відсутній, – тільки на обшук (це вони помилились дверима).

Потім поклали долі співробітників, і виганяли адвоката.
Взагалі, починаємо наш марафон про висвітлення дій МВС на тему Інфосторе.
Потім я шість годин кавував зі свідками, яких мої друзі ідентифікували, як повій.
Між іншим, вони не назвали себе :) ) і на моє зауваження, про те, що вони бухгалтери (менти їм весь час пропонували рахувати гроші), дуже реготали. Ну і я не повірю, що хтось (з ким товариші міліціянти спілкувались особисто) згаяв би 12 годин у офісі просто так, без того щоб йому не пообіцяли щось зам’яти.
Міліціянти ще пропонували свідкам для них щось приготувати (я так розумію з їжі). Фраза звучала: «коли ми (на кінець) приїдемо до Вас на готовку (в гості)?». Через те, що своїх кухарок із МВС вони б не змогли запросити, то все збігається. Але я якось пізно про це здогадався, і напував їх кавою та іншим, а вони там сиділи і сміялися у кутку.

Довго думав, що слово «менти» лайливе, але замін не знайшов жодних. Так, багато хто з них виявилися начитаними людьми (майже всі), але іноді вони поводять себе саме так як менти. Тобто з вогнем у очах розповідають якісь нісенітниці. Не всі звісно, але багатьох заносить.

Я тільки за 6 годин вакханалії у власному офісі, бо прийшов саме на половині. Потім мені розповідали, про боротьбу Титана на Волі з МВС, що доходила до перестрілки (при цьому Титан за гроші, а МВС просто з глузду з’їхали трохи). Воля викликала Титан тому, що на обшук не пустили їхніх юристів.

По суті питання (і чого бажає МВС)

Ми, до речі, були готові дати сервіс з видалення порноґрафії, у тому числі і дитячої, навіть без нашої участі. Але МВС ( і варто це розуміти) зацікавлено не в цьому, а в тому, щоб когось зловити.

Ми тільки були проти надання інформації в обхід закону України за відвідувачами, якось порушення закону не входило до наших планів. Хай навіть у оперативних заходах.

МВС це довго влаштовувало ( ще б пак їх не влаштовувало дотримання закону з нашого боку), хоча, в принципі, пропозиції надходили (які одразу ж переводились у жарт і т.п.).

Тобто, якщо потрібно було боротись з реальними викрадачами дітей, то всю інформацію ми їм надавали. А ось якщо потрібно посадити якихось ні в чому невинних студентів, які випадково зайшли на сторінку (а не мені Вам розповідати, що таке посилання у Тенеті, або який-небудь зринаючий банер), тоді так, потрібно вилучити, з метою пошуку, ніби порноґрафії, але насправді намагатись знайти записи користувачів і посадити студентів з метою (а хз) плану.

Ну, типу, не хочете самі порушувати закон, ми сервери вилучимо під санкцію одну, а що ми з ними робитимемо. Мені, особисто, невідомо. Зрозуміло, що вся інформація, на запит МВС, нами неодноразово надавалась, але запит на надання якоїсь інформації приватних користувачів (не вся вона однаково доступна для нашого законодавства) і по користувачам потрібна ж зовсім інша санкція. Таку санкцію отримати не можна – можна вилучити сервери з іншої причини.

Це про те, щоб Ви не думали, що ведуть боротьбу з порноґрафією.
Хочуть посадити студентів під дитячу порнографію. Просто якихось людей, які можливо випадково перейшли за посиланням.

І, звісно, все це було видано за дешевий оперетний спектакль, що особливо радує.

Якщо приходять неприємні телеґрами потрібно зрубати телеґрафний стовп

Ця аналоґія мені подобається більше за все.
Інфосторе – проґрама , яка дозволяє користувачам створювати власні сайти. Цим вона схожа на стовп, який проводить саме те, що надіслано.

Коли ж люди у бурках вирішують через відсутність можливості знайти відправника телеґрами зрубати телеґрафний стовп – це абсурд. Навіть якщо вони його упакують в целофан і увезуть у невідомому напрямку.

Ну і щоб взагалі жодних телеґрам не надходило краще одразу зрубати 30% усіх стовпів на Україні. Ми виміряли – наш трафік займав 30% в UA-X, і на хвилинку, за Алексою (alexa.com), сайт відповідав 1/1000 (одній тисячній) частині світового.

А вже рубати стовп під радісний галас – взагалі – маразм.

Автор: Олексій Мась :: http://alexeymas.livejournal.com/
Ориґінали новин:

  • http://alexeymas.livejournal.com/219036.html
  • http://alexeymas.livejournal.com/219680.html
  • http://alexeymas.livejournal.com/220772.html