Fucking Russia

Вчора повернувся з Росії. (ото країна) Провів тиждень у селі в діда з бабою. Я думав у мене там дах з’їде. Не буду заглиблюватись у сімейні обставини, але трохи напишу загалом про те, шо побачив-почув, що сподобалось, що ні.

Fucking Russia
Fucking Russia.

Цей їхній російський патріотизм ДІСТАВ… просто в печінках уже був. Їхали в райцентр на машині – 70 км, у межах населених пунктів усі стовпи знизу пофарбовані у біло-червоно-синій, або білий, потім червоний стовп, потім знову синій. Мене зазвичай не закачує в машині, а тут ще трохи і до поблювать дійшло б. І перло ж когось ото його малювати.


Стовпи в Росії

Усі новини починаються і закінчуються словом «росія», воно там вже мало не як слово-паразит використовується, знаєте, в усному мовлені у них вживають через фразу «бля», так от, «росія» – його синонім. Відомості про Україну такі, ніби ми тут вмерли всі, а вони намагаються нас від чогось рятувати. :-|

У шок кинуло після перегляду соціальної реклами, де Галустян закликає всіх вивчати російську мову, бо це основа вашого життя у державі. Ніби її не вживають, як наприклад в Україні українську.

Після цього якась свинота використовуватиме термін «Український націоналізм»… ]:->

Зі своїм маразмом-тероризмом там вже теж палицю перегнуто. Де колись висіли плакати про пожежну безпеку, про дії у надзвичайних ситуаціях, плани евакуації і тд. Висять плакати про терористичні дії на кшталт цього…


Плакат про тероризм

Ще дуже дратує, що навіть у дрібних селах можна здибати купу міліціянтів. А на різних вокзалах і у містах… вони бігають просто стадами. Мало того весь час придлубуються до всіх підряд. На вокзалах у мухосранськах і задрищенськах така купа камер для спостереження, що робиться у великих містах просто боюсь уявляти.

Особливої увага заслуговує «криза» в Росії. *ROFL* У засобах масової інформації говорять про її страшні «наслідки», і тут же називають захмарні суми, які кинуто ніби то на їх подолання, паралельно згадують про «зростання жирів у маслі». Дивина та й годі.

Сподобався прикол у магазинах: де на прилавках писано: «Продукція мєстних праізвадіцєлєй». Нам би таке теж не завадило.

Схвалюю співпрацю Росії з Китаєм. Чим наші політики в цей час займаються зрозуміти важко.

Ніби зроблено систему соціальної допомоги старим, немічним і тд. Але, знову але, я бачив її з середини – у дрібних поселеннях вона дуже викривлена, аж занадто.

Оце мене найбільше «дістало». А також те, що там люди в більшості вороже налаштовані і, в тому числі, до своїх же, це поки що є, було і буде. Пересічні люди дикі, неосвічені, злі.


Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.