1 ТРАВНЯ свято чи криза?

Перед колись потужним святом Першотравня прогулювався на обіді містом, і помітив цікаві плакати з написом “СССР PARTY”. Виявляється у нічному клубі “ДоДо” мала б відбутися вечірка з дрескодом.

СССР PARTY

Але плакат плакатом… якось подумалось… раніше були ПАРАДИ – сотні і тисячі людей виходили на вулиці, пройняті однією ідеєю, надхненні однією ідеолоґією, хай вона десять разів хибною буде, то було сильно, а зараз що – ПАТІ… кілька десятків піплів здибалось вночі під одним дахом, щоб просадити гроші, понапиватись, як свині, та кістьми посмикати :( низько, мляво і вульгарно.

Просто така собі культурна порожнеча. Те що дісталось у спадок не підтримується ні “знизу”, ні “зверху”, бо всім все до спини. Насаджена з телевізорів та інших засобів масової інформації чужа культура не має під собою підґрунтя. Те що було – знищено, нового не створено, запозичене нема куди притулить – вакуум, який засмоктує різне сміття і непотріб, забруднюючи свідомість, руйнуючи традиції. Куди йдемо? Чи є у тому напрямку майбутнє?


Коментарі (2) на “1 ТРАВНЯ свято чи криза?”

 1. serjart

  serjart написав:

  Майбутнє є, але через років 20-50 :)

 2. VET

  VET написав:

  Не знаю як для кого, особисто для мене цей день – свято! (без ідеологічного підґрунтя )
  + ще один вихідний, щоб відпочити від робочих буднів :)

Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.