Як затягти дівчину до ліжка менш ніж за 12 годин

Бачив якось книжечку: “Як затягти жінку до ліжка за 24 години”. Чомусь тоді навіть не тянуло її купувати. А вчора вдалося перевершити зазначений результат. Легко і невимушено дівчина опинилася у моєму ліжку менш ніж за 12 годин.
Нашому побаченню передувала розмова в ICQ. Щоб її побачити натисніть:

Показати розмову

Як видно із протоколу розмови, вона закінчилась за 20 перша. А у ліжко ми залізли десь о цій самій порі вночі.

Я просто дивуюсь, як можна було припертись до іншого міста, до незнайомої людини на ніч? Це при тому, що у ICQ-інфі написано, що він мало не маньяк.

…Вийшов з під’їзду зустрічати її із таксі. Вона вразила мене своїм поглядом, ці “очі”, такі “очі”, кличуть, хочуть мене, ведуть за собою, хто ти є, і ким би не була ти

Шампанське з шоколадкою, мандаринами, розповіді про наркоманів і спілкування “за жизь” під ледь вловимий акомпонемент божественної саксофонної музики.

І головне, ніякого сексу. ;) Суцільна імпровізація, і жодних повторень. Балачки стихли десь о третій ночі. А о пів на шосту ранку нас знову збудило бажання продовження і прагнення до нових вражень…

P.S. Всі події і персонажі вигадані, будь-який збіг вважати випадковим. :D


Коментарі (2) на “Як затягти дівчину до ліжка менш ніж за 12 годин”

  1. LOG

    LOG написав:

    Шось я не догнав то це реально було?

  2. Dr. Pretender

    Dr. Pretender написав:

    Звісно реально. Учасниця подій навіть обіцяла тут зареєструватись. Такшо чекаємо. Може вона вирішить прокоментувати наведене вище.

Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.