Чи існує жіноча логіка? Або чого я такий сонний… by Dr. Chatlanin

Випадково поставив собі це питання і задумався… Перше, що спало на думку, аби не образити жінок, варто сказати, що існує. Але, певно, що якась не така, як у чоловіків. А яка ж тоді?

У чоловіків вона … більш логічна?! Каламбур виходить – «логічна логіка». :) Краще сказати, що у нас вона більш проста, лінійна, базується на досвіді, фактах тощо. А у жінок, відповідно, більш складна, нелінійна і, що дуже важливо, величезне значення грає «шосте відчуття».

Жіноча лоґіка
Чи існує жіноча лоґіка?

Ні для кого не секрет, що жінки схильні сприймати оточуючий світ (події, предмети, людей) через власні відчуття, відчуття, які вони самі не в змозі пояснити. Іншими словами, вони сприймають і оцінюють все серцем, тоді як ми – розумом. Звісно, це не абсолютно, але більшість все ж підпадає під таке твердження.

Ну, здається, питання трохи прояснюється. Але тут в голові пролітає ще одна думка: а що ж таке логіка за означенням? – Не вдаючись до мудрих книг з їх філософськими визначеннями, можна погодись, що логіка – це і є послідовне, ланцюжкове осмислення, воно не може бути складним, нелінійним і тим паче тут не місце відчуттям. А з цього слідує… О, Боже!.. ЖІНОЧОЇ ЛОГІКИ ТАКИ НЕ ІСНУЄ!!!

Це кінець… Як тепер мені жити з цим тягарем… :) Скажу кому з дівчат – образяться. А то і поб’ють, або спалять, як єретика… Жах…

Але стійте! Природа мабуть не просто так створила чоловіків і жінок різними. Взяти хоча б наші статеві органи. Жодна жінка не ображається, що у неї нема тої «штучки», за яку нам у пологовому будинку відразу приписують літеру «М» (мужик). Не ображається, бо у неї є своя специфічна «штучка», якої нема у чоловіків. І всі ж задоволені (транссексуалів до уваги не беремо)! А головне, людство ще з прадавніх часів, коли навіть ще не розмовляло, навчилося «суміщати» ці дві протилежні «штучки» з метою отримання вигоди (якої саме – кожен вирішує сам).

То чого ж тут ображатися і сперечатися? Я думаю, все сплановано таким чином, що коли він та вона пліч-о-пліч йдуть по життю, стикаються з різними ситуаціями і проблемами, він оцінить все розумом, вона увімкне інтуїцію і, можливо, тільки тоді народиться істина.

Поважайте одне одного!

03-02-2009, друга година ночі
by Dr. Chatlanin

Коментарі (3) на “Чи існує жіноча логіка? Або чого я такий сонний… by Dr. Chatlanin”

 1. whenimhigh

  whenimhigh написав:

  есть разные мальчики и разные девочки, как девочки с логикой так и мальчики с интуцией. нечего тут дискриминацией заниматься!!

 2. Dr.Chatlanin

  Dr.Chatlanin написав:

  2 whenimhigh

  ех… і чого я так розпинався….

  По-перше, із рубрики “смотрю в книгу – вижу … формулу Лапласиана для сферических координат”. Там же написано, цитую “…вони сприймають і оцінюють все серцем, тоді як ми – розумом. Звісно, це не абсолютно, але більшість все ж підпадає під таке твердження”. Звісно виключення є!

  По-друге, нема тут ніякої дискримінації. Я просто спробував об’єктивно розібратися у питанні. В кінці кінців, така моя думка. І як висновок – ми просто маємо цінити те, що маємо, а не ображатись за те, чого нема…

 3. serjart

  serjart написав:

  Що я можу сказати. Логіка у жінок є, але вона не зовсім зрозуміла чоловікам. Так задумано Богом, і ця задумка мені подобається – цікавіше жити. :)

Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.