Перший твір. Неопубліковане…

Цей запис є естафетною паличкою у блоґовому флешмобі. ЇЇ мені передає SerjArt з питанням:

Хочу дізнатись коли ти написав свій перший вірш чи “короткометражний” твір? Якщо він зберігся то опублікуй його в себе на блозі. Гадаю ти ще пишеш для себе, тобто те що ти нікому не показував? Якщо є таке, то покажи трішки.

Перші вірші намагався писати ще у школі. Але якось вони зникли. Більш менш свідомий вірш написано в 11 класі до уроку з російської мови – було завдання написати есей на вільну тему, і мене чогось зовсім не перло. І тут, як осяяння, прийшло перших 2 римованих рядки. На жаль він не зберігся. Куди подівся важко сказати, мабуть там і залишився у зошиті, який певно згорів під час пожежі позаминулого літа. (вона вбила багато мого минулого) Але є другий, написаний за кілька тижнів, знову ж до уроку, але вже на тему природних явищ. Було змальовано веселку.

Показати вірш


Повну (містить твори, які дозволяється читати переважній більшості) збірку, що включає твори написані від початку творчих пошуків до літа 2005 року можна звантажити тут: Збірка [Download not found].

Серед того що писалося для себе, варто відмітити п’єси у стилі Леся Подерв’янського (просто із вживанням ненормативної лексики). Їх навіть було записано у mp3. Нещодавно бачив вихідні файли. Спробую обробити і викласти у одну із майбутніх статей та певно вона буде під паролем. ;)

Передам естафету Лоґу (Левицькому Сашку) власнику блоґу konus.org.ua з “незручним” питанням:

Якось ти описував різні можливі варіанти заробітку на свому блозі. Серед них були Ґууґл Адсенс, Сапа, Ксап, … Можеш оприлюднити кількість зароблених грошей? Бажано з деталізацією по системам. Якимись більш розгорнутими коментарями? Було б дуже цікаво.

Пошукові запити, за якими було знайдено цей запис:
твір на тему Веселку,


Один коментар на “Перший твір. Неопубліковане…”

  1. serjart

    serjart написав:

    Сподобався вірш про райдугу. :) Решту викачано і згодом буде прочитано. Чекаю на п’єси у стилі Леся Подерв’янського. Бажано без паролю, це ж який піар – лінку в блогу в метадані мр3 :)

Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.