5 НАЙкращих шляхів отримати однонапрямлені зворотні посилання

Днями знайшов прикольну анґлійську статтю з очевидними фактами про то, як збільшити кількість зворотних посилань на свій сайт. Нижче навожу вільний її переклад у моєму виконанні…

однонапрямлені зворотні посилання
5 НАЙкращих шляхів отримати однонапрямлені зворотні посилання

Однонапрямлені зворотні посилання – це ключ до успіху Вашого веб-сайту. Що більше подібних посилань, які спрямовано на Ваш сайт, то більший Пейдж Ранк (Page Rank) Ви матимете, відповідно у Вашого ресурсу зростатимуть відвідуваність, продаж, ефективність реклами і под.

Річ у тім, що отримати правильні та якісні однонапрямлені зворотні посилання із сайтів з високою оцінкою сторінок (Page Rank) не так просто, тому у цій статті буде наведено найкращі та безкоштовні способи:

  1. Намагайтесь писати настільки якісне наповнення, наскільки можете – це змусить читачів посилатись на Ваш сайт. Чим корисніші та інформативніші тексти Ви пишете, тим з більшим задоволенням на них посилатимуться. Але цей метод може спрацювати не одразу, бо як і усі нові сторінки, Ви не отримаєте багато трафіку миттєво.
  2. Пишіть якісні статті та додавайте їх до рейтинґів статей штибу ezinearticles, goarticles, rusarticles, 50rus.info, catshi.kiev.ua… Перевагою такого підходу є те, що Ви не тільки отримуєте зворотні посилання з директорій, які мають високу оцінку сторінок, а ще й Ваші статті будуть використовуватись на сайтах інших людей з посиланнями на Ваш ресурс.
  3. Беріть участь у форумах, та іншому мережевому спілкуванні близькому за тематикою до Вашого сайту, і додавайте посилання до підписів. Переконайтесь, що Ви пишете якісні дописи, а не сміття (spam). Це також сприятиме зростанню трафіку на Ваш сайт.
  4. Немає нічого поганого у отриманні зворотного посилання із запису, який Ви вирішили прокоментувати, у схожому за тематикою блозі. Це один з найефективніших шляхів створення зворотних посилань, особливо якщо Ви часто коментуєте блоґи. Коментуйте блоґи тематично близькі, залишаючи посилання, як Ваш підпис, але ні в якому разі не смітіть.
  5. Додайте посилання на Ваш сайт у значні та широковідомі веб-каталоги. Знаходження у списку подібних сайтів не тільки принесе свідомі переходи, але й поліпшить Вашу пошукову оцінку. Деякі популярні каталоги можна знайти у DMOZ і Yahoo каталогах. Ви можете додавати Ваше посилання як у платні, так і безкоштовні каталоги, бо витрачений на це час того вартий.
Невеличка порада від мене: якщо Ви не можете написати самі якісної статті – завжди можна взяти популярну, відому статтю іншою мовою, і перекласти її рідною, тим самим, зробивши її ближче для співвітчизників. ;)

Післяписання: Оригінал статті взято звідси: bloggertricks.com


Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.