Настройка Zyxel P-600 в роутер (router) маршрутизатор

Налаштуємо ще один з рекомендованих Укртелекомом ADSL модемів Zyxel P600 в режим маршрутизатора. Ця настройка, як базова, взагалі підходить для всіх модемів Zyxel 600-ї серії: Zyxel P660, P660HT2, P660HTW2 (RT/EE). Для цього заходимо через будь-який оглядач (бравзер), що є у Вас на ПК (Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, Safari, …), за адресою 192.168.1.1 (щоб попасти на веб-інтерфейс модему).

Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

Має з’явитись форма вводу паролю, з вписаним точками паролем. Потрібно їх витерти і вписати пароль: 1234.

Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

Якщо Ви просто натиснете кнопку Login, то потрапивши на модем, у Вас буде режим перегляду, ніяких налаштувань змінити не вдасться.

Далі Вам буде запропоновано змінити пароль входу на модем. Для дому це неактуально, тому в загальному випадку тиснемо Ignore.

Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

На наступному кроці Вас спитає, чи хочете Ви налаштовувати пристрій за допомогою майстра, чи через розширені настройки. Обирайте розширені настройки → Go to Advanced Setup. Ще буде прапорець з питанням, чи завжди обирати такий режим настройки? (Ставте як більше подобається.) Натискайте Apply.

Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

У середині ліворуч Ви побачите отаке меню:

Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

Переходите у пункт Network, потім підпункт WAN.

У фреймі праворуч має з’явитись отака форма:

Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

Типово модеми Zyxel мають режим настройки в роутер. Тому поле режим Mode так і залишаємо Routing. У поля User Name і Password вписуємо відповідно лоґін і пароль видані Укртелекомом. (Лоґін у Укртелекома це оте все з собакою @ та dsl.ukrtel.net.) У Service Name вписуємо будь-який набір символів, то так називатимуться зроблені Вами налаштування. Параметри VPI, VCI змінюємо з 1/50 на прийняті у телекомі 1/32. Інших значень не змінюємо, і перевіряємо параметри: Obtain an IP Adress Automatically та Nailed-Up Connection, які мають бути активними. Далі тиснемо Apply.
От і все, налаштування завершені, Інтернет має вже працювати. (Звісно може і не працювати, і для того існує багато причин. ;-) ) Якщо Ви зазирнете у Status, маєте побачити в табличці, на якій швидкості зав’язався модем зі станційним обладнанням, і яку IP-адресу отримав.

Ще можна перевірити стан підпункту NAT пункту Network. Типово він має такий вигляд:
Настройка Zyxel P-600 в роутер (router)

Якщо це не так, то змініть параметри як показано на малюнку, і натисніть Apply.

Пошукові запити за якими було знайдено цей запис:
Zyxel P600 налаштування модему, модем Adsl ZYXEL P-660HTW2, Какой password на модем ZYXEL, подключение adsl модема zyxel p-600, ого настройка модема, настройки 600


Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.