Зміна смайлів у вордпрес wordpress

Чесно кажучи, типові смайли у вордпресі надто прості, і зовсім неемоційні. Інша справа смайли з квіпу (qip). В принципі у Вас можуть бути свої вподобання – зараз смайлів вагон і маленький візочок.

Wordpress smile смайли вордпрес

Так от, як їх замінити на те, що Вам подобається? Виявляється дуже просто. Є у вордпресі такий файл functions.php у теці wp-includes. У ньому міститься функція smilies_init, у ній задається ґлобальна змінна $wpsmiliestrans. Вона є масивом значень текстових фраґментів смайлів, і картинок, що їм відповідають.

$wpsmiliestrans = array(
':mrgreen:' => 'icon_mrgreen.gif',
...
'8-)' => 'icon_cool.gif'
)

Але не поспішайте там нічого виправляти. Якщо поміняти ці значення воно працюватиме, але до наступного оновлення двигунця. А потім знову згадуй, лізь, виправляй. Кому це треба? Ми підем іншим шляхом. У теці з Вашою темою теж є файлик functions.php, а якщо нема – створіть. І на його початку вставте виправлений масив. Стандартні смайли містяться у теці \wp-includes\images\smilies. Файли зі своїми смайлами залийте туди ж.
Ось приблизно так має виглядати виправлений масив:

Показати код

А тут можна взяти вже виколупані із квіпа смайли (168).

Тепер улюблені дужечки :) перетворяться на вподобані Вами смайли :)

Звісно Ви можете використати плаґіни до вордпресу. Накшталт WP Grins, WP Grins Lite, Smilies Themer, Custom Smilies. Але якщо колись вирішите оптимізувати свій блоґ, першою порадою, з якою стикнетесь, буде: вимкніть зайві плаґіни. :D