Звантажити пісні гурту ТІК MP3

ТІК
Гурт ТІК пісні альбоми: літерадура, тихий.

Було помічено, що до мене на блоґ втрапляють люди за запитами “скачать ТИК”, “звантажити пісні гурту ТІК” і под. Не розумію як їм це вдається, але вирішив не розчаровувати людей.

Тому знайшов і виклав пісні улюбленого гурту. Шукати довелося недовго, 2 альбоми тиХИЙ, та ЛітераДура виявились у мене на мобільному.


Список доріжок

Впринципі нічого не маю проти зілляти щось на халяву. Але давайте вже навчимося поважати працю інших людей. (Може тоді хтось поважатиме і Нашу.) Якщо качаєте пісні через те, що зараз бракує часу, грошей (а насправді це галімі відмазки, по собі знаю – дупа надто важка, щоби відірвати її задля чогось) … якось пізніше придбайте ліцензійний диск. Можете його після того викинути, то вже Ваша справа. Особисто я не купував би диск(і не купую принципово) просто тому, що мені нема куди їх встромлять – ні тобі плейера, ні бумбокса, ні іншого програвача. Тому придбав 2 квитки на концерт. Вони коштували значно дорожче 2х дисків з альбомами. Такщо вважаю, що свій внесок у розвиток творчості гурту зробив суттєвий, і тепер з повним правом можу слухати їх мп3шні записи. Чого і Вам бажаю… А от зараз можете дізнатись паролі на архіви: tyKhyiTIK0.prt та literaDuraTIK.prt

До речі, відвідати офіційний сайт гурту можна тут: tikmusic.com.ua

Пошукові запити за якими було знайдено цей запис:
тик скачать бесплатно, гурт тік скачати безкоштовно, тік mp3, Скачити безкоштовно всі пісні гурту тік


Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.