Законопроект про перевірку виконання завдань поставлених перед керівниками усіх рівнів

Законопроект про перевірку виконання завдань поставлених перед керівниками усіх рівнів, він же антизакон про захист моралі.
Продаж порнорафії Porno Sale

Пропоную ввести даний закон, який встановлює матеріальну відповідальність керівників за ухвалені, або не ухвалені рішення.


Під час передачі до виконання, будь-якої постанови керівникові, аж до народних депутатів ВР, та міністрів на чолі міністерств, встановлюються відповідальні особи, та суми їх відповідальності. За не виконання такої постанови, в кінці терміну визначеного на виконання, з відповідальної особи стягується штраф у розмірі визначеному під час передачі постанови до виконання.

Тобто, якщо на виконання керівникові, панові Хххххххх Х.Х. надходить постанова Y, на виконання якої з бюджету держави надається сума Z 000 000 грн. То в кінці звітного періоду, за невиконання даної постанови з керівника стягується штраф в розмірі Z 000 000 грн.

Якщо керівник не може відшкодувати встановленої суми, то він складає повноваження, позбавляється громадянства, та передається до Німеччини на одну з порностудій. Там з позбавленим громадянства колишнім керівником місцеві продюсери та режисери роблять все, що дозволяє їх творча уява. Все це фіксують за допомогою аудіо-, відео- та іншої можливої апаратури, записують на будь-які носії інформації, що зараз існують, також займаються тиражуванням та розповсюдженням отриманої таким чином продукції, включаючи можливість продажу та прямого транслювання у всесвітній мережі Інтернет, доти, доки сумою отриманою від зазначених дій не можна буде відшкодувати суму заборгованості колишнього керівника перед державою.


Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.