Вихідні 1 – 4 травень 2009

Ці святкові дні розпочались для мене досить мляво. Перші 2 дні проспав. Режим був таким: сидіння в бізарі до шостої, сьомої ранку, потім спання до 18 19… Але здоровий сон робить свою справу.

Тому вже 3-го числа мене з друзями поперло на подвиги. Повсідались на ровери і вирушили на той бік мальовничої річки Гуйва. Бо на боці, що ближчий до міста, всі місця забиті і сидять уже мало не на головах одне у одного. Ось приблизна карта нашої подорожі:


Мапа подорожі на Гуйву


Кілька знімків з місця стоянки.

Їмо сосиcки:


Вживання сосисок

Загальний вид:


Місце відпочинку

Варимо чайок:


Приготування чаю в польових умовах

Влаштували стрілянину:


Заняття стрільбою

Але все це було лише розминкою порівняно з тим що відбувалось 4 числа. Спешу нас носило містом у пошуках човна. Обійшли багацько крамниць, але нічого підходящого не могли здибати, то ціна не та, то розміри, то комплектація… Задовбались… Приперлись до Ґлобалу…


Торговельно-розважальний ценр Ґлобал

у гіпермаркет Караван…


Ґіпер маркет Караван

і там у відділі “Товари для спорту” надибали щось середнє між тим що хотіли, і тим шо було у наявності. Набрали ще купу булочок, йоґуртів і соку та вирушили п’ятнадцятим траліком на гідропарк.
Там спершу мені довелось доперти той плав засіб до води… аж в кінець пляжу. Потім ми його розкладали, збирали і надували…


Складання човна

Далі веслували на ньому і жерли булочки…


Веслування з булочками

А коробки з-під човна лишили на березі, щоб ніхто не взяв засобачили їх на дерево. І шо ви думаєте? Поки ми гребли собі, прийшли якісь малолітні бухарці, і нумо в них кидати камінням. Довелося з середини річки показати їм свої знання російської мови. *WASSUP* Подіяло… :)

Повернувшись, поклали сушити човен на березі. А самі від нема шо робити, почали грати у бадмінтон веслами і коробочкою з-під пиріжків. У людей, що нас бачили, складалось хибне враження, доводилось їм пояснювати, що на тому березі росте дуже гребуча трава. :D

А вже коли стемніло і ми роз’їжджались по домівкам. То мене з Мишком і коробкою зупинила патрульна служба з песиком та питанням: “Что ето Ви нєсьоцє?”
На що я відповів: “Коробку…”
– А в коробке что?
– Коробка…
– Шоо, а ну покажи!
Показую коробку в коробці. =-O
– А в нєй что?
– Човен! 8-)
– Чо?
– Не чо, а човен…
– Ааа…


Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.