Антикризові заходи

У зв’язку із кризою в Житомирі було підписано антикризову угоду між ДП “Житомирський лікеро-горілчаний завод” та корпорацією ПАККО – власником мережі супермаркетів Вопак.

Водка
Мережу супермаркетів ВОпак переіменовано.

Житомирський ЛГЗ давно відомий виробник спиртних напоїв заснований ще у липні 1896 року. На Поліссі та далеко за його межами не потребує особливої реклами продукція заводу:

  • Горілки: “Президентський стандарт”, “Житомирська на бруньках класична”, “Житомирська на бруньках золота”, “Старий Житомир”, “Житомир”, “Дарунок України оригінальний”, “Поліський сувенір”, “Депутатська”;
  • настоянки: “Житомирська на бруньках лагідна”, “Житомирська на бруньках елітна”, “Житомирська на бруньках мускатна”, “Українська з перцем”, “Горобинова на коньяку”;
  • винні напої: “Журавлина на меду”, “Персик на меду”, “Слива на меду”, “Вишня на меду”, “Виноград на меду”, “Горобина медова на коньяку”, “Лісна ягода на меду”.


Мабуть немає такого жителя області, який вживає алкоголь, і жодного разу не куштував Житомирської. Будь-хто із запрошених вгості до родичів у інші реґіони України та за її межі, до близького та далекого забугір’я неодмінно поспішає у фірмові магазини аби придбати заповітні 0,5. Тепер це буде ще приємніше, комфортніше і дешевше, бо до мережі роздрібних точок підприємства підключаються торгові площі ПАККО Холдинг – одного з лідерів серед продуктових торгових мереж у нашій країні. А це 71 супермаркет Вопак та 9 cash&carry ПАККО загальною площею понад 65000 м2 =-O !

За умовами угоди в магазинах всеукраїнської мережі за спеціальними цінами продаватиметься продукція заводу, натомість магазини мережі буде переіменовано з Вопак на Водка. На Житомирському маркеті по вул. Перемоги 24 вже змінено вивіску.


Ребрендинґ Вопаку

Під час кризи вживання алкоголю населенням від щастя-горя значно збільшилось, тому така потужна тенденція не могла залишитись поза увагою комерційних структур та особисто моєю ;) .


Один коментар на “Антикризові заходи”

  1. Shaman

    Shaman написав:

    Треба було перейменовувати на “Вотка” – і падонкі навіть розуміли, що там продається)))

Залишити коментар

Ви повинні увійти для того, аби написати коментар.